"Najdeme pro vás tu pravou práci"

Obchodní podmínky

Na portálu dolékárny.info je možné realizovat inzerci týkající se poptávky pracovního místa (poptávka, poptávající) a nabídky pracovního místa (nabídka, nabízející) v lékárně.

Vložení inzerátu do sekce poptávka

Vzhledem k tomu, že práci poptávají většinou lidé po škole či lidé, kteří nemají v současné době práci, rozhodli jsme se, že vložení inzerátu do této sekce bude zcela bezplatné. Podmínkou pro uveřejnění inzerátu je uvedení těchto atributů: jméno, příjmení, kontaktní e-mail, telefonní číslo, pozice (např. lékárník, popř. vedoucí lékárník, odborný zástupce, farmaceutický asistent, sanitář, aj) a místo výkonu svého zaměstnání (město, ve kterém chce uchazeč pracovat).

Vložení inzerátu do sekce nabídka

Inzerce nabídky pracovních míst je určena pro nezávislé lékárny a řetězce čítající maximálně 20 lékáren. Tento portál je mimo jiné realizován jako reakce na konkurenční inzerce, které z velké části ovládají velké řetězce. Nezávislé lékárny, malé řetězce, tak nemají prakticky žádnou šanci se bez vynaložení větších finančních prostředků v inzerci prosadit. Vzhledem k tomu, že práci nabízí většinou subjekty, které jsou již výdělečně činné, popřípadě se výdělečnými chystají být, je vložení inzerátu do této sekce zpoplatněno částkou 1 000 Kč bez DPH za každý jednotlivý inzerát. Vzhledem ke snaze zachovat rovné podmínky pro všechny inzerenty je tato částka platná pro všechny inzerenty v této sekci bez výjimky a je možné v jednom inzerátu vždy inzerovat nabídku práce pouze pro jednu lékárnu. V případě zájmu o nabídku práce na několika lékárnách v rámci jednoho řetězce je nezbytné vždy vytvořit pro dané pracoviště nový inzerát. Chceme, aby i „jednokolejky“ měli stejné podmínky a nebyl nikdo zvýhodňován na úkor někoho jiného.

Propagace inzerátu na sociální síti Facebook

V dnešní době si uvědomujeme sílu sociálních sítí, především vlivu Facebooku, v českém internetovém prostředí. Připravili jsme pro lékárenské společnosti zajímavý způsob propagace uveřejněného inzerátu. V případě, že bude k inzerátu objednána služba "Mám zájem o propagaci inzerátu na Facebooku za částku 1 000 Kč", bude zaplacena marketingová podpora uveřejněného inzerátu, která bude zacílena na konkrétní lokalitu, ve které lékárenská společnost hledá zaměstnance. Lékárenská společnost tak bude svým placeným inzerátem oslovovat potenciální zájemce přesně v dané lokalitě, ve které potřebuje.

Za částku 1 000 Kč jsme prostřednictvím cílené reklamy na Facebooku schopni oslovit tisíce lidí, což zásadně zvyšuje dosah inzerátu.

Poznámka: Pokud máte zájem do Facebook propagace investovat vyšší částku, než je 1 000 Kč a výrazně tak zvýšit dosah svého inzerátu, napište nám konkrétní částku po odeslání inzerátu do kontaktního formuláře s názvem inzerátu a výčí požadované investované částky.

vzorovy inzerat 4   regionalni cileni dolekarny info
                                        ukázka reálného inzerátu na Facebooku                                                                              ukázka regionálního cílení na Facebooku

Jak na to?

Napište podrobný inzerát a odešlete ho do naší redakce. Bude-li mít redakční rada připomínky, budete vyzváni k doplnění či přetvoření inzerátu. Bude-li vložený inzerát schválen, bude v případě poptávky automaticky zveřejněn a v případě nabídky bude lékárenské společnosti zaslána zálohová faktura, po jejímž proplacení bude vložený inzerát rovněž zveřejněn a lékárenské společnosti zaslán daňový doklad.

Provozovatel inzertního portálu

Gapanet solution s.r.o.
Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město
servis@gapanet.cz, www.gapanet.cz
IČ: 29052998, DIČ: CZ29052998