"Najdeme pro vás tu pravou práci"

Reference

Jednoho jarního odpoledne se mi na Facebooku zobrazil inzerát z portálu Dolékárny.info, ve kterém bylo uvedeno, že soukromá lékárna hledá magistru farmacie hned ve vedlejším městě. Po dvoukolovém pohovoru se mi podařilo práci získat. Děkuji za Vaše služby.

Kateřina T.

Pracovala jsem v lékárně, ve které začaly být poměrně napjaté vztahy. Již nějakou dobu jsem zvažovala změnu práce a v tu dobu jsem narazila na profesionáoní portál Dolékárny.info, na kterém inzerují špičkové soukromé lékárny v celé ČR. Několik lékáren jsem oslovila a byla mile překvapena jednáním z jejich strany. Jednání přímo s majiteli lékáren se mi velmi líbilo a nemusela jsem hledat na různých obecných inzertních serverech. Děkuji velice.

Kateřina H.

Velice rád bych poděkoval portálu dolékárny.info za pomoc nalezení práce v mém regionu, kam jsem se z rodinných důvodů přestěhoval.

Radovan S.

Kamarád na Facebooku zahlédl inzerát z lékárnického inzertního portálu Dolékárny.info, který mi přeposlal, jelikož věděl, že jsem se dlouhodobě snažil změnit práci. Práce v obrovských řetězcích mi nevyhovovala a nakonec jsem se domluvil s malou soukromou lékárnou, která mi nabídla individuální podmínky práce na pozici lékárníka. Chtěl bych portálu Dolékárny.info velice poděkovat.

Stanislav B.

Lékárnu, kde jsem pracovala, majitel zavřel. Díky Vám se mi podařilo najít práci hned v sousedním městě a nemusím dojíždět za prací někam daleko.

Petra S.

Dlouho jsem nemohl najít vhodnou práci v soukromé lékárně v našem regionu s pohodovou rodinnou atmosférou. Díky inzertnímu portálu Dolékárny.info jsem začal aktivně komunikovat s několika soukr. lékárnami a na spolupráci se domluvit. Skvělá, úzce zaměřená, služba.

Jaromír K.

Jako studentka jsem inzertní portál Dolékárny.info využila pro získání potřebné praxe k mému studiu ve velmi příjemné soukromé lékárně v mém městě. Děkuji.

Lucka M.

Tento rok jsem úspěšně dokončila své studium a jako absolventce se mi podařilo najít skvělou práci. Jednak děkuji svému současnému zaměstnavateli, že mi dal jako absilventce příležitost, druhak děkuji portálu Dolékárny.info, který mě s novým zaměstnavatelem propojil. :)

Veronika R.